İade İşlemleri

Satın aldığım ürünü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

akform.com.tr’den satın aldığınız ürünlerden memnun kalmazsanız eğer kullanmamak şartıyla elinize ulaştıktan sonra BEŞ (5) gün içerisinde kişiye özel tasarım(üzerinde isim yazmaması gerekli) olmaksızın iade edebilirsiniz. İade işleminin yapılabilmesi için iade edilecek ürünlerin; hiç kullanılmamış, zarar görmemiş olması gerekir. Belirtilen şartlara uygun olmayan ürünlerin iade/değişim işlemleri gerçekleştirilememektedir.

İade işleminizi başlatabilmek için faturanızın arka yüzündeki iade & değişim formunu eksiksiz olarak doldurarak, iade etmek istediğiniz ürün/ürünler ile beraber bize gönderilmelidir.

İade etmek istediğiniz ürünleri bize gönderirken; faturanızın tüm nüshalarını da kargo paketinin içerisine koyarak kargolamanız gerekmektedir.

Kredi Kartıyla Alışveriş Yaptım Nasıl Para İadesi Olacak ?

Akform önemsediği müşteri memnuniyeti ile taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı hesap kartınıza EFT olarak iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır. Ulaşılamayan irtibat numaralarından kaynaklı gecikmelerden akform.com.tr sorumlu olmamaktadır. Ayrıntılı bilgi için info@akform.com.tr üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

EFT / Kapıda Ödeme İle Alışveriş Yaptım Nasıl Para İadesi Olacak ?

Akform önemsediği müşteri memnuniyeti ile taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı hesap kartınıza EFT olarak iade edilmektedir, Ulaşılamayan irtibat numaralarından kaynaklı gecikmelerden akform.com.tr sorumlu olmamaktadır. Ayrıntılı bilgi için info@akform.com.tr üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İade Ödemesi Kaç Gün İçinde Yapılır ?

akform.com.tr’den alınmış ve ürün iade politikamıza uyan ve iadesi onaylanmış ürünler ,ürün firmaya ulaştıktan sonra 3 iş günü içinde iade edilmiş olacaktır. İade işlemlerinde taşımacılık müşteriye (alıcıya) aittir.