Ortosole

Yüksek yoğunluklu elastik poliüretan ile PVC parçaların bir araya gelmesi ile ortaya çıkan, günlük aktivitelerinizde size her daim maksimum konforu yaşatmak için oluşturduğumuz ürün yelpazemizdir. Bu grup içerisindeki her ürünün spesifik özellikleri bulunmaktadır. Bu modelleri geliştirirken kullandığımız teknolojilerimiz ile ilgili bilgilere aşağıda ulaşabilirsiniz.

Topuk Sünger Desteği

Topuktaki Orthoflex desteği topuk dikeni şikayeti olan kullanıcılarımız için üretilmiştir. Topuk kısmının bu noktaya yerleştirilmesi sonrasında Orthoflex hissiyatının verdiği rahatlık ile yaşanılan rahatsızlığın önüne geçilmektedir.

PVC Ark Desteği

Poli Vinil Klorür hammadesi ile üretilen bu parçalar ile ayağın en çok ihtiyaç duyduğu ark desteği sağlanmaktadır. Özellikle düz tabanlık probleminin önlenmesi için bir ihtiyaçtır.

Smartflex Jel Destekler

Farklı modellerimizde kullandığımız bu teknolojimiz sayesinde hem ayakkabı içerisinde tabanlığın kayması önleniyor hem de metatarsal ve topuk bölgelerinde jel hissiyatı ile ayağa maksimum konfor yansıtılıyor.

Çift Taraflı Denge Desteği

Çift taraflı destek ile özellikle performans sporları sırasında oluşan basıncı enerjiye dönüştürmektedir. Ayrıca kullanıcının daha iyi denge sağlaması için de çok önemli bir etkendir.

Topuk Desteği

Topuk desteği topukta masaj hissi sağlayarak kullanıcılara maksimum konfor hissi vermektedir.

Masaj Noktaları

Masaj noktaları sayesinde yürüyüş sırasında kullanıcıya masaj hissi vermektedir. Ayrıca bu noktalar diyabet hastalığı olan kullanıcılar için de faydalı olarak görülmektedir.

Bu bölgede kullanılan destekleyici PU kısım sayesinde ayakta oluşacak ağrılara yardımcı olmaktadır.

I

Birçok modelimizde bulunan ve kalıpların geliştirilmesi sırasında özellikle dikkat edilen bun okta sayesinde tabanlık özellikle topuk kısmından ayağı en iyi şekilde kavrar ve maksimum konfor hissiyatı verir.

Doğal Ark Desteği

Kalıplarımızı geliştirirken dikkat ettiğimiz bir unsur olan ark desteğini Hafızalı sünger teknolojisi ile bir araya getirip kullanıcıya destek sağlaması için geliştirdik.