Blue Gel

Vücudun ağırlığını dengeli olarak dağıtan Smartflex Teknolojisi ile üretilen Hafızalı Sünger teknolojisiyle her tür ayakkabı ile kullanıma uygun modelleri barındıran markamızdır. Ayaklarımız vücut ağırlığımızı bütün gün taşımakta olup destekleyici tabanlıklar ile desteklenmediğinde sırt, bel, diz ve ayak ağrıları oluşabilmektedir. Blue Gel markası altında topladığımız ürünler ile bu durumlara çözüm sunmaktayız.

Doğal Ark Desteği

Kalıplarımızı geliştirirken dikkat ettiğimiz bir unsur olan ark desteğini Hafızalı sünger teknolojisi ile bir araya getirip kullanıcıya destek sağlaması için geliştirdik.

Kullanılan Modeller : 184, 186, 199

Masaj Noktaları

Bazı modellerimizde bulunan masaj noktaları sayesinde yürüyüş sırasında kullanıcıya masaj hissi vermektedir. Ayrıca bu noktalar diyabet hastalığı olan kullanıcılar için de faydalı olarak görülmektedir.

Kullanılan Modeller : 192, 199

Topuk Desteği

Kalıpları geliştirirken dikkate aldığımız unsurlardan birisi olan topuk ağrısını azaltmak için geliştirdiğimiz ürünler topuk kısmındaki destek sayesinde ağrıların önüne geçmeye yardımcı olmaktadır

Kullanılan modeller : 199

Bu bölgede kullanılan destekleyici PU kısım sayesinde ayakta

Kullanılan Modeller : 184

Topuk Kupası

Birçok modelimizde bulunan ve kalıpların geliştirilmesi sırasında özellikle dikkat edilen bun okta sayesinde tabanlık özellikle topuk kısmından ayağı en iyi şekilde kavrar ve maksimum konfor hissiyatı verir.